Prezenty z przesłaniem

ciekawe

Źródło: http://piccsy.com/

Do Gwiazdki pozostał już tylko tydzień. Wszyscy psiolubni, którzy nie zaopatrzyli się jeszcze w świąteczne prezenty albo szukają pomysłu na podarunek nie tylko w okresie Gwiazdki, powinni zajrzeć na jedną z poniższych stron:

Kiermasz Świąteczny DogBlog – uwaga! trwa tylko do niedzieli. Na kiermaszu znajdziecie rękodzieło oraz możliwość wylicytowania profesjonalnej sesji ze swoim czworonogiem. DogBlog wspomaga Fundację „Azylu pod Psim Aniołem”.

Strona kiermaszu na facebooku!

Aukcje Design Dla Zwierzątakcji promującej design i pomagającej potrzebującym czworonogom z Fundacji „Akity w Potrzebie”.

aukcje DDZ na Allegro

Art4Animals – artyści dla zwierząt – aukcje na rzecz „Psa na Zakręcie”, Stowarzyszenia Na Rzecz Domów Rodzinnych Dla Zwierząt „Bezpieczny Dom” oraz  Zwierząt ze Spały.

aukcje Art4Animals na Allegro

Na końcu projekt, który jest nam szczególnie bliski. Od ponad roku jesteśmy związani z wolontariatem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie. Po wielu miesiącach dzięki ciężkiej pracy dziewczyn z wolontariatu udało się zarejestrować Stowarzyszenie Wolontariuszy działających na rzecz psów ze schroniska w Józku – „Kundellos”.

Strefa.info dla Kundellos.pl – Strefa.info to bezpłatny informator na terenie Białołęki, który wspiera zarówno schronisko jak i stowarzyszenie. Kilka dni temu pojawił się kalendarz wydany przez Strefę na rok 2013, ze zdjęciami naszych schroniskowych psiaków. Szczegóły zakupu kalendarza znajdziecie na stronie wydarzenia.

kundelloskalendarz

 

A w nagrodę dla tych, którzy dotarli do końca wpisu galeria świątecznych psiaków na naszym Pintereście klik!

pinterst

Agnieszka

'Moja' - miłośniczka psów, grafik i pasjonat fotografii, największa fanka Hebana :)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)