DogBlog: Psia Dolina 2013 i Psia Gra Miejska – relacja

sdkico

W zeszłą niedzielę, na Służewiu, odbył się piknik „Psia Dolina 2013” pod patronatem grupy DogBlog, o którym z pewnością słyszeliście wcześniej i na którym naprawdę warto było się pojawić ze swoim pupilem. :) Dzięki sponsorom, na pikniku można było znaleźć masę atrakcji – do najciekawszej z nich należała Gra miejska, do której zgłosiło się aż 60 drużyn!

Psia Dolina to trzecia i zdecydowanie największa inicjatywa grupy DogBlog, tym razem na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.

92 osoby i 74 psy w psiej grze miejskiej, 1639 zł i 72 gr zebrane dla schroniska w Józefowie, pół tysiąca rozdanych próbek karmy Dog Chow i ponad 70 osób na szkółce frisbee, 34 kompleksowo zbadane psy w namiocie Bayera, 30 psich sportowców, którzy zaprezentowali się na torze agility – to w sumie daje sześć godzin wspaniałej, wspólnej zabawy.

Autor: Iwona Stejpatis / Psie Wędrówki

Pełną relację z Psiej Doliny znajdziecie na stronie dogblog.com.pl zaś całą masę fotografii z imprezy we wpisie Psich Wędrówek.

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się nasz Wielki Dzień, nie byliśmy zbyt pomocni przy organizacji pikniku dlatego chciałam podziękować dziewczynom za wspaniałą organizację, pomysły i ogrom pracy jaki włożyły w przygotowanie tak dużej i owocnej imprezy! :)

Nam pozostało jedynie podziwianie całego pikniku, nasyconego pozytywną energią i psio-ludzką radością. :) Heban jako dusza towarzystwa witał się z każdą znajomą osobą i swoimi psimi kumplami. Byłam z niego dumna, bo zachowywał się wyjątkowo grzecznie i unikał psich kłótni jak tylko mógł. ;) Odwiedziliśmy każdy z piknikowych namiotów i podziwialiśmy psich sportowców na torze agility. Puchaty podczas startu jednego z uczestników, chciał go ratować kiedy ten z impetem zniknął w tunelowej otchłani. :)

Było super i żałowaliśmy, że nie możemy zostać do końca imprezy…

sdk-1

Na imprezie pojawiła się praktycznie cała ekipa Zuzika, tutaj – Piotr

sdk-3

Tesla dzielnie asystowała Oli we wszystkich obowiązkach

sdk-4
sdk-5

sdk-6

W hebanowym tle tor agility – pokazy zorganizował klub agility Cavano

sdk-7

Namiot DogBlog’a i Kundellosa

sdk-8
sdk-9

sdk-10

Beret

sdk-12
sdk-13
sdk-14

sdk-15

Łukasz od Bereta i Łukasz od Hebana ;)

sdk-16

sdk-18

Stoisko Pawsitive Dog Design kusiło kolorowymi obrożami :)

sdk-17

Georgina i Beret

sdk-19

Namiot Bayera

sdk-20
sdk-21
sdk-22

Mam przeczucie, że Psia Dolina jeszcze nie raz zagości na Służewiu i stanie się najbardziej wyczekiwaną warszawską psią imprezą lata ;)

Agnieszka

'Moja' - miłośniczka psów, grafik i pasjonat fotografii, największa fanka Hebana :)

5 komentarzy

 1. Kaśka   •  

  Dobrze, że takie imprezy są organizowane. Tak jak już zostało wspomniane, uczą, uświadamiają ale i bawią, a to też ważne.
  A zdjęcia jak zwykle u Was, zaje..fajne :P

 2. Anonim   •  

  ahh uwielbiam inicjatywy pro psie! Robią wiele dobrego dla gatunku jakim jest pies, często też zwiększa świadomość ignorantów …

  Swoją drogą kocham Twoje zdjęcia, są najcudowniejsze z ostatnio przeze mnie oglądanych!

  • Agnieszka   •     Autor

   Evela, masz rację, myślę że każda taka inicjatywa zwiększa świadomość nie tylko potrzeby pomocy psiakom ze schronów ale i szacunku wobec naszych czworonożnych przyjaciół w ogóle.

   Cieszę się, że podobają Ci się zdjęcia, zawsze mam ogromna frajdę przy ich robieniu :)

  • Agnieszka   •     Autor

   Dzięki :) Fisheye rządzi ;)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)