Psia Dolina 2013 i Psia Gra Miejska

pd

Kolejna akcja grupy DogBlog, tym razem z prawdziwym rozmachem! :)

30 czerwca w Warszawie w Amfiteatrze Służewskim (ul. Bacha 20) odbędzie się impreza:

PSIA DOLINA 2013!

plakat2

 Aktywne spędzanie czasu ze swoim psem jest fajne – chyba nie musimy Wam tego przypominać? Dlatego przygotowaliśmy i dla Was i dla Waszych psów dzień pełen atrakcji. Podczas pikniku odbędzie się psia gra miejska – uczestnicy wyruszą na spacer z psami po Służewie, podczas którego będą wykonywać zadania i zdobywać punkty. Na wszystkich uczestników czekają niespodzianki i nagrody!

Regulamin oraz informacje o zapisach do psiej gry miejskiej znajdują się na stronie: http://dogblog.com.pl/

Przez cały dzień w służewskim amfiteatrze będą ćwiczyć psy trenujące agility. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, jak takie bieganie przez przeszkody wygląda.

Wiemy, że wszystkie sprawy związane z psami są dla Was ważne – dlatego podczas trwania pikniku będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów – dietetyka oraz weterynarza.

Dużo będzie się działo także na stoiskach naszych sponsorów, będzie można też zrobić zakupy na kiermaszu psich różności, gdzie znajdziecie zarówno coś dla psa, jak i coś dla siebie.

Jak pamiętacie, wszystkie nasze dotychczasowe akcje były związane z pomocą zwierzakom w potrzebie. Tak będzie i tym razem. Podczas Psiej Doliny razem z wolontariuszami ze stowarzyszenia Kundellos będziemy zbierać pieniądze oraz dary dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. Nie przychodźcie więc na piknik z pustymi rękami. Potrzebna jest przede wszystkim karma (najlepiej mokra).

Psia Dolina odbędzie się dzięki pomocy Służewskiego Domu Kultury, który jest współorganizatorem pikniku. Sponsorem głównym imprezy jest producent marki Dog Chow, sponsorem strategicznym firma Bayer. Naszymi sponsorami są również: Botaniqa, BioSante Veterinary Solutions oraz Pawsitive Dog Design.
W organizacji pikniku wspomagają nas wspaniali partnerzy: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”, Klub Agility „Cavano” oraz Centrum Edukacji Kynologicznej „Zuzik”.

ZAPRASZAMY!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/130857077120485

988639_579821548735129_1545261038_n

O szczegółach PSIEJ GRY MIEJSKIEJ oraz o zapisach przeczytacie na TEJ STRONIE! Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia na imprezie, będzie się DZIAŁO!

Agnieszka

'Moja' - miłośniczka psów, grafik i pasjonat fotografii, największa fanka Hebana :)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)