Relacja z akcji DogBlog na Służewskim kiermaszu

db14

Pamiętacie nasz wpis o pierwszej akcji DogBlog? Jeśli nie, możecie podejrzeć go tutaj, znajdziecie w nim również wszystkie osoby, które tworzą grupę psich blogerów.

Ubiegła niedziela stała pod znakiem psa, a właściwie wielu psiaków bo na Służewskim Kiermaszu Rękodzieła odbyła się akcja grupy DogBlog, złożonej z warszawskich psich blogerów na rzecz psiaków z Azylu pod Psim Aniołem. :) Kiermasz odbywał się w Służewskim Domu Kultury i mimo niewielkiej przestrzeni wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, było wielu wystawców z różnorodnymi i kolorowymi ręcznymi wyrobami, a wśród nich stoisko DogBlog.

db1
db3
db4
db5
db6

Na DogBlog’owym stoisku każdy mógł wspomóc potrzebujące psie serducha, kupując pyszne ciacha i ciastka dla dwu oraz czworonogów, wydziergane psie aniołki i kolorowe psie przypinki, zaś obok nas znalazło się stoisko Azylu pod Psim Aniołem, prowadzone przez wolontariuszki z fundacji.

db8

Za beretami – stoisko Azylu pod Psim Aniołem

db13

Dziewczyny w akcji – stoisko DogBlog

db7
Podczas kiermaszu prowadzona była zbiórka najpotrzebniejszych darów na rzecz Azylu i aż miło było patrzeć na kolejne osoby przynoszące dary dla potrzebujących psiaków. Każdy kto zechciał wspomóc psy z Anioła miał szansę na wygranie obiadu w przyjaznej czworonogom karczmie. Do zbiórki przyłączyła się także dyrekcja Przedszkola Tęczowy Ogród, która zorganizowała własną akcję i przekazała rzeczy dla Azylu. Wszystkie dary ledwo zmieściły się w trzech! samochodach. :)

Do pomocy włączyli się również wszyscy wystawcy, którzy przekazali 10% swojego utargu na Fundację. Łączna kwota jaką udało się zebrać dnia ze sprzedaży na stoisku DogBlog’a oraz powyższych 10% wyniosła 500 zł i 50 gr! :D

A to wszystko dzięki wspaniałej organizacji dogblog’owych dziewczyn!!! Jesteście wielkie! :)

Nasza hebanowa trójka razem z Olą, Maćkiem i Teslą, dbała o ‚psiego ducha’ kiermaszu i zajmowała się przede wszystkich opanowywaniem dwójki łobuziaków. ;) Heban wprost przepada za Teslą, myślę, że w grę wchodzi nawet zauroczenie bo Tesla dostała tego dnia masę buziaków. :)

db9

db10

Tesla

db11

db12

db14

db15

Do zadań psiaków należało także witanie wszystkich czworonożnych odwiedzających. :)

fot. Iwona Stejpatis, Psie Wędrówki

fot. Iwona Stejpatis, Psie Wędrówki

Heban i Tesla oprócz wspólnych podgryzań oraz małej szamotaniny byli wyjątkowo grzeczni, ale to wynik wcześniejszych szaleństw nad dolinką niedaleko domu kultury. Tak wyglądały harce naszych psiaków w obiektywie Oli z Dogs’ Paths (Tesla postanowiła nawet popływać w pobliskim kanałku, a Heban starał sie ja ‚ratować’). :)

fot. Aleksandra Traczyk, Dogs’ Paths

fot. Aleksandra Traczyk, Dogs’ Paths

fot. Aleksandra Traczyk, Dogs’ Paths

 

Jestem niesamowicie dumna z dziewczyn z DogBlog’a – Anity, Iwony, Kasi, Marii, Oli i Zosi. Dziewczyny to była świetna akcja i czas myśleć nad następną! ;)

Ps. Relacje z kiermaszu znajdziecie także na blogach dziewczyn:

Dogs’ Paths

Podróże z psem

Psie Wędrówki

i blogu DogBlog

Zaś całą masę zdjęć na:

profilu facebook’owym DogBlog

 

Akcja w mediach:

Magazyn Przyjaciel Pies

Witryna Urzędu Dzielnicy Mokotów

 

 

Agnieszka

'Moja' - miłośniczka psów, grafik i pasjonat fotografii, największa fanka Hebana :)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)