Dog Chow

dc4

Hej! Byliście na Dog Chow na Polach? Ależ tam było dużo ludzi i psiaków! Moi chcieli pokazać mi wysportowanych kolegów ale na pokazach był trochę za duży tłum, zdecydowanie za duży jak na malucha takiego jak ja. Ale co tam zawody, jakiego miałem kompana do zabawy! Moi poznali mnie z Fado, psiakiem Kasi i Mateusza, który jest WhippetemJa zaczepiałem Fado a Fado mnie, na razie to on był górą ale niech poczeka miesiąc dwa… ;)

dc6

dc2

Na polach było także kilka fajnych psiaków w moim wieku…

dc4

dc3

dc5

Czy mi się podobało? Było naprawdę fajnie! Moja mówi, że jestem prawdziwym przystojniakiem i czaruję ludzi. Czy czaruję? Chyba tak, bo wiele osób chciało mnie pogłaskać, jeszcze więcej pytało o rasę i nikt! nie pomylił mnie z owczarkiem! :) A zawody? Na razie chyba wolę niezobowiązujące tarzanie się w piachu z innymi psiakami i głaskanie, dużo głaskania… ;)

 

Heban

Hovawart, kombinator, wielbiciel smaczków wątrobianych, porywacz skarpetek i niszczyciel wszystkiego czego teoretycznie nie da się zniszczyć, wykorzystujący swoją nieprzeciętną inteligencję głównie w niecnych celach :)

2 komentarze

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)