Idzie zima…

2012gl3

…co mnie bardzo cieszy, bo futro mam coraz dłuższe i uwielbiam chłodniejszą pogodę. :) Wczoraj byliśmy z Łukaszem na porannym męskim zimowym spacerze. Szaleliśmy na wydmach, nurkowałem we wrzosie pełnym śniegu… zresztą, zobaczcie sami:

2012gl1
2012gl2
2012gl3
2012gl4
2012gl5
2012gl6
2012gl7
2012gl8
2012gl9
2012gl10

Post i foty z dedykacją dla Enki i Puzona z Puzonowego Świata. ;)

Heban

Hovawart, kombinator, wielbiciel smaczków wątrobianych, porywacz skarpetek i niszczyciel wszystkiego czego teoretycznie nie da się zniszczyć, wykorzystujący swoją nieprzeciętną inteligencję głównie w niecnych celach :)

6 komentarzy

 1. piesberek   •  

  Berek (niestety) daje buziaka w czoło…. Walczymy z tym. Ale czemu o tym mowie? Bo kiedys zeby zwrocic nasza uwage szczeniakowaty Berek podgryzał bo tylko mogl siegnać nóg i rąk. Teraz natomiast poprstu całuje w czoło…. Potem pies przestaje tak rosnąć, i tylko ksztatł mu sie zmiania. I nagle okazuje sie że ma sie nie psia kluskę tylko mięśniaka :D

  • Heban   •     Autor

   Heban uwielbia witać się soczystym buziakiem na dzień dobry, na dobranoc i przy każdym naszym ziewnięciu czy zbliżeniu twarzy do hebanowego pyska… zawsze celuje w usta :)
   „szczeniakowaty Berek podgryzał co tylko mogl siegnać nóg i rąk” Heban też jeszcze łapie za ręce czy rękawy ale na szczęście coraz rzadziej.

   – Aga

 2. enka   •  

  A dziękujemy bardzo :) Uwielbiam zimowe fotki… Te zaśnieżone paszcze są po prostu piękne.. Hebanowi się wyrosło, jeszcze niedawno wrzucaliście fotki szczeniora, a tu proszę: piękny mężczyzna się zrobił, nie wiadomo nawet kiedy.

  • Agnieszka   •  

   Zabawne, bo mając go na co dzień nie zauważamy jakiś ogromnych zmian w jego wzroście ale kiedy patrzymy na zdjęcia sprzed kilku tygodni albo przypominamy sobie gdzie się kiedyś mieścił, na co teraz nie ma szans to kawał psa już z niego jest. :)

  • Heban   •     Autor

   Dzięki! :) Im wyższy rosnę tym bardziej kombinuję jak dać buziaka z jęzorem kiedy Moi stoją, nic nie podejrzewając. :P

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)