Spotkania: Fado z Psich Wędrówek

2012g6

Już tyle razy opowiadałem Wam o Moim lesie, że pewnie macie już trochę dosyć. :) Ale ja naprawdę uwielbiam to miejsce a w weekend na wspólny spacer dała namówić się Iwona razem z Fado z Psich Wędrówek. Ruszyliśmy przez las w stronę kopalni piasku, po drodze spotykając pasjonatów samochodów 4×4 oraz innych psich spacerowiczów. A jak wyglądały nasze relacje z Fado? Musze Wam przyznać, że z początku spokojnie się poznawaliśmy ale później ewidentnie starły się nasze silne charaktery i momentami za bardzo nakręcaliśmy się w zabawie. Przez to resztę spaceru obydwaj spędziliśmy na długich smyczach, ale i tak fajnie było poszaleć w oszronionych trawach oraz zwiedzić nowe ścieżki w lesie. :)

Po spacerze Moi razem z Iwoną rozgrzewali się przy kawie a my z Fado po prostu się unikaliśmy. Intensywny spacer zmęczył mnie na tyle, że po obiedzie postanowiłem się zdrzemnąć i obudziłem się dopiero wieczorem, kiedy Moi przygotowali dla mnie pyszną niespodziankę.

2012g1
2012g2
2012g3
2012g4
2012g5
2012g6

Dziękujemy za wspólny spacer Iwonie i Fado ;)

Relacje z naszego spaceru znajdziecie niedługo także na Psich Wędrówkach.

Heban

Hovawart, kombinator, wielbiciel smaczków wątrobianych, porywacz skarpetek i niszczyciel wszystkiego czego teoretycznie nie da się zniszczyć, wykorzystujący swoją nieprzeciętną inteligencję głównie w niecnych celach :)

5 komentarzy

 1. eenka   •  

  widac spacerek udany, chociaż jeszcze nie śnieżny :)
  jestem ciekawa reakcji Hebana na pierwszy w życiu śnieg
  Pozdrawiam

  • Agnieszka   •  

   Heban już miał swój pierwszy raz ze śniegiem, jak przyszło te kilka mroźniejszych dni jakiś czas temu. Nasz las na jeden dzień pokrył się mokrym puchem a Heban był przeszczęśliwy, bo śnieg traktuje jak zimny piach a z jego futrem, im chłodniej tym lepiej. :)

   śnieżne foty: http://myhovawart.com/photo/co-sie-stalo-z-moim-lasem/

   • eenkaenka   •  

    No przecież… Faktycznie zapomniałam :)
    Jak to mówią skleroza nie boli :P
    Nie mniej jednak bardzo chętnie zobaczę kolejne śniegowe fotki
    Pozdrawiam

 2. asiulka   •  

  To psiaki się wyszalały.Widzieliśmy relację u Fada ;D

  • Heban   •     Autor

   Obydwaj padliśmy i spaliśmy do późna po tych szaleństwach ;)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)