Familia

135

Cześć! Jak Wam minęła sobota? Ja miałem dzisiaj masę wrażeń! :) Odwiedziłem moje dwie ulubione damy – moją mamę Dinę i Panią Ewę.

O a to moja mama, piękna prawda?

131

132

Jak każda mama, moja jest dla mnie autorytetem, bardzo ją szanuję i słucham uważnie ale nie zawsze… ;)

134

135

A jak już mówimy o rodzinie poznałem dzisiaj moją przyrodnią siostrę, córkę mojej mamy Diny, Gratinę zwaną Gardą. Garda ma już 2 lata, więc witając się byłem bardzo grzeczny i patrzyłem na nią z podziwem.

136

Ale z niej ładna blondyna ;)

137

138

Ach nie powiedziałem Wam gdzie się spotkaliśmy! Moi wraz z Panią Ewą zabrali mnie na plac szkoleniowy do Pani Krysi, gdzie uczyło się kilka psiaków w tym Gratina. Przyglądałem się uważnie co takiego noszą w pyszczkach oraz jak chętnie pracowały ze swoimi opiekunami. I choć na co dzień jestem małym diabełkiem, pomyślałem, że może fajnie było by się pouczyć jak te psiaki.

1310

A po szkoleniu… Moi zabrali mnie do weta, na moje drugie szczepienie… przez chwilę czar całego dnia prysł i zdecydowanie nie przepadam za zastrzykami, a najgorsze że Pan weterynarz powiedział, że mam 10 dniowy szlaban domowy. 10 dni?? W domu?? No nie, a co z naszymi spacerami? 10 dni… no trudno, na szczęście na osłodę tego czasu dostałem od Pani Ewy aport i przeciągacz, żebyśmy mogli z Moimi trochę popracować. Fajnie nie?

Aż szkoda było wracać do domu, ale powiem Wam, że szczepienia, zabawy i spotkania trochę mnie zmęczyły i dzisiaj chyba położę się trochę wcześniej…

1314

1315

Heban

Hovawart, kombinator, wielbiciel smaczków wątrobianych, porywacz skarpetek i niszczyciel wszystkiego czego teoretycznie nie da się zniszczyć, wykorzystujący swoją nieprzeciętną inteligencję głównie w niecnych celach :)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)