Home Sweet Home

8tyd5

Jestem już w nowym domu. Przyjechałem tu wczoraj i jeszcze wczoraj nowe oznaczało nieznane i zdarzyło mi się kilka westchnień za mamą i wszystkimi znanymi mi dotąd ‚człowiekami’. Ale postanowiłem być dzielny, no i znałem troszkę moich nowych ‚człowieków’ więc po solidnej drzemce i małym co nieco postanowiłem się nieco nieśmiało zaprzyjaźnić. W nocy byłem tak zmęczony wrażeniami z całego dnia, że szybciutko zasnąłem i choć kilka razy musiałem obudzić moich opiekunów (bo przecież siusiu i psie smutki musieliśmy omówić niezwłocznie (: ) to byłem bardzo odważny i grzeczny. Dzisiaj już lepiej znam moich człowieków i okazuje się, że to całkiem fajni kompanii do zabawy i psot. A tak spędzałem pierwsze 2 dni w moim nowym domku:

 

I’m at my new home. I came here yesterday, and yesterday all new things was a little scary and I was thinking about my mom and my old wolfpack few times. But I decided to be brave and I knew a little my new family from few meetings, so after long, deep sleep and a nice meal I was ready to work on our friendship. At night I was so tired by all the new things going on around me so I fall asleep quickly. There were few times when I have to wake up my new wolfpack, because peepee and dog little worries can’t wait, right? Today I know my new family a little better and it comes out that they are great buddies for play! And the way I spend my first 2 days in new home you can check at my photos above. see ya!

 

Heban

Hovawart, kombinator, wielbiciel smaczków wątrobianych, porywacz skarpetek i niszczyciel wszystkiego czego teoretycznie nie da się zniszczyć, wykorzystujący swoją nieprzeciętną inteligencję głównie w niecnych celach :)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)