Spotkania: Pobawimy się w Berka?

156

Hej, jak spędziliście sobotę? Moja stała pod znakiem totalnego szaleństwa! :) Poznałem dzisiaj Gordon Setera Berka. Wiecie jaki to fajny gość? I ma też swój własny blog, o tutaj: piesberek.wordpress.com. Moi czytają przygody Berka i kiedy Ewa zaproponowała wspólny wypad, bardzo się ucieszyli, że będziemy mogli poznać się osobiście! :) Wybraliśmy się do lasu Bielańskiego, gdzie mogliśmy biegać i szaleć do woli. Berek jest jest jeszcze młodym psiakiem i jednym wielkim wulkanem energii, więc doskonale się dogadywaliśmy. :) Ale co tam będę Wam opowiadał o naszych szaleństwach, sami zobaczcie co tam się działo:

151152153154155156157

A wiecie kogo spotkaliśmy pod koniec naszej wyprawy? Hovka, najprawdziwszego hovka :)  Sunia okazała się moją rówieśniczką ale była nieco nieśmiała, bo my z Berkiem to takie niedelikatne chłopaki jesteśmy.

158

Zapoznaliśmy się więc przelotnie i wróciliśmy do naszych wspólnych psot. :)

Jak było? Super! Jeszcze nie miałem okazji aż tak poszaleć z innym psiakiem i byłem zachwycony spotkaniem z Berkiem. :) Moi bardzo dziękują Ewie i Berkowi za spotkanie oraz każą przekazać, że niedługo MUSIMY się znów spotkać. :)

A Wam drodzy czytelnicy życzę codziennie takich szaleństw ze swoimi czworonogami!

Heban

Hovawart, kombinator, wielbiciel smaczków wątrobianych, porywacz skarpetek i niszczyciel wszystkiego czego teoretycznie nie da się zniszczyć, wykorzystujący swoją nieprzeciętną inteligencję głównie w niecnych celach :)

4 komentarze

 1. piesberek   •  

  Oj wspaniały wpis :D. Bardzo dziękujemy za zabawę. Jak tylko znow bedziemy w Warszawie to znow sie widzimy:). Moze razem przetestujemy tez knajpke na Mokotowskiej? Fajnie by bylo :)

  • Heban   •     Autor

   Super pomysł! :) My też dziękujemy, świetnie się z Wami bawiliśmy. Faaajnie było się tak wyszaleć i myślę, że już się nieźle z Berkiem zakumplowaliśmy. ;) Czekamy na sygnał jak będziecie w Wawie. :D

 2. enka   •  

  faktycznie istne szaleństwo :) zdjęcia macie rewelacyjne, te ich minki i podskoki … :D faktycznie dwa wulkany energii :)
  pozdrawiamy :)

  • Heban   •     Autor

   Dziękujemy! :) Rzeczywiście było ekstra ;)

Zostaw komentarz! Lubimy znać Twoje zdanie :)